FRRR z FaniMani – pomoc dla uchodźców w Ukrainy

Drodzy!

 

Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za wielkie serca i pomoc do tej pory wyświadczoną uchodźcom ukraińskim, szukającym schronienia przed wojną na terenie naszej Gminy. Jak wiecie, wojna nadal trwa, a choć liczba potrzebujących zza naszej wschodniej granicy zmniejszyła się, wciąż potrzebna jest pomoc. Zachęcamy Was do dalszej pomocy, ale już w innej formie.

Jeżeli robisz zakupy w Internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości  trafi do naszej organizacji, z przeznaczeniem na pomoc uchodźcom z Ukrainy, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl

Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1500 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie:

  1. Zarejestruj się w FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku – https://fanimani.pl/zaproszenie/37611/54bb659a5f40475e82f135a9cfc14094/ –  i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

  1. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie Przypominajka FaniMani do przeglądarki.

To proste i bezpieczne rozszerzenie, które automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu.

Wejdź na nasz profil na FaniMani – https://fanimani.pl/frrr/ – aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

  1. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)

Możesz pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1500 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

 

Dziękujemy!!!!