Konkurs na logo Fundacji Łapka-Zdrój

W imieniu organizatora konkursu pragnę serdecznie zaprosić wszystkich zwycięzców i osoby wyróżnione na wręczenie nagród i wyróżnień, które odbędzie się w dniu 26.05.2017 w siedzibie Fundacji Rozwoju Regionu Rabka przy ul.Orkana 16 B (sklep Adaś, II P.) na godz. 12.30.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że Zwycięzcy i Wyróżnieni sami nie mogą przyjść dlatego proszę o przybycie z opiekunem szkolnym lub rodzicem. W celu ustalenia szczegółów, proszę aby osoby które będą towarzyszyć dzieciom skontaktowały się z biurem Fundacji.

Jeszcze raz gratuluję i zapraszam do odbioru nagród i wyróżnień.

 

 

Rabka-Zdrój, 25.04.2017

Protokół Komisji Konkursowej
Komisja Konkursowa w składzie:
1) Maciej Kopytek - Przewodniczący Komisji Konkursowej,
2) Katarzyna Bednarek – Członek Komisji Konkursowej,
3) Magdalena Wożniak – Członek Komisji Konkursowej,
4) Piotr Kolecki – Członek Komisji Konkursowej,
5) Monika Rzonca – Członek Komisji Konkursowej,


Zgodnie z postanowieniami V. rozdziału  Regulaminu  KONKURSU NA LOGO  FUNDACJI „Łapka-Zdrój” POMAGAJĄCEJ ZWIERZĘTOM W RABCE ZDROJU, Komisja Konkursowa stwierdza:
- wpłynęło 9 projektów logo Fundacji „Łapka-Zdrój” pomagającej zwierzętom w Rabce-Zdrój,
- wszystkie prace spełniały kryteria konkursowe,
- spośród nadesłanych propozycji  Komisja Konkursowa w drodze głosowania jawnego, jednogłośnie wybrała logo projektu, której autorem jest Oliwia Wójciak z Rabki-Zdrój z ul. Poniatowskiego 112. Autor otrzyma Nagrodę Główną – odtwarzacz mp4 i dyplom.

 

 

Oryginalny rysunek Oliwii i logo po niezbędnej korekcie.

_______________________________________________________________________

:::REGULAMIN KONKURSU

 

KONKURS NA NAZWĘ FUNDACJI POMAGAJĄCEJ ZWIERZĘTOM W RABCE ZDROJU ROZSTRZYGNIĘTY

Protokół Komisji Konkursowej

Komisja Konkursowa w składzie:

Katarzyna Bednarek – Przewodnicząca Komisji Konkursowej,

Małgorzata Banach – Członek Komisji Konkursowej,

Andrzej Górowski – Członek Komisji Konkursowej,

Magdalena Wożniak – Członek Komisji Konkursowej,

Maciej Kopytek – Członek Komisji Konkursowej,

 

Zgodnie z postanowieniami V. rozdziału Regulaminu KONKURSU NA NAZWĘ FUNDACJI POMAGAJĄCEJ ZWIERZĘTOM W RABCE ZDROJU, Komisja Konkursowa stwierdza:

- wpłynęły 84 propozycje na nazwę dla Fundacji pomagającej zwierzętom w Rabce-Zdrój,

- wszystkie prace spełniały kryteria konkursowe,

- spośród nadesłanych propozycji Komisja Konkursowa w drodze głosowania jawnego, jednogłośnie wybrała nazwę „Łapka-Zdrój”, której autorem jest Julia Zagrodzka z Rabki-Zdrój z ul. Poniatowskiego 106. Autor otrzyma Nagrodę Główną – odtwarzacz mp4 i dyplom.

- Komisja wyróżniła także dwie nazwy: „Rabko-Zwierz” której autorem jest Hubert Walczak z Skomielnej Białej 223 oraz „Rabczański Zakątek Zwierzątek” której autorem jest Aleksandra Buchelt z Rabki-Zdrój, ul. Słoneczna 28/22. Wyróżnione osoby otrzymają dyplomy i upominki rzeczowe.

Tu następują podpisy Komisji Konkursowej

Nowe projekty realizowane przez FRRR

Rozpoczęliśmy dwa nowe projekty:

Zachęcamy do zapoznania się z projektami!!!

MAŁOPOLSKI OŚRODEK WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ

Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzi działania odpłatne oraz nieodpłatne na rzecz wsparcia rozwoju ekonomii społecznej na terenie 5 subregionów Małopolski poprzez Punkty Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzonej przez podmioty wchodzące w skład konsorcjum tworzące MOWES.

::: więcej o projekcie

List od Marszałka Województwa Małopolskiego

w odpowiedzi na zaproszenie na Rabka Festival – lato z książką – twórcze wakacje dla małych i dużych” otrzymaliśmy list – odpowiedź Marszałka Województwa Małopolskiego :::/dokumenty/10-13.07.pdf

MF: Uwaga na fałszywe e-maile o ukrywaniu dochodów

Ministerstwo Finansów ostrzega przed fałszywymi e-mailami, w których autor wiadomości informuje o „ukrywaniu dochodów". Wiadomość nie pochodzi z Ministerstwa Finansów. Nie należy otwierać ani wiadomości, ani załącznika, który zawiera kod złośliwy. MF przestrzega i apeluje o ostrożność! ...>

Zapytania ofertowe do projektu Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą

W związku z realizacją projektu Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą zapraszamy do składania ofert w ramach rozeznania rynku:

 • na świadczenie usługi cateringu podczas szkoleń i warsztatów realizowanych w ramach projektu Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą  -  Plik: ZPP_catering_2.pdf
   
 •  na wynajem sali na szkolenia i warsztaty dla grupy składającej się z maksymalnie 15 uczestników (plus maksymalnie 2 trenerów)  - Plik: ZPP_sale_2.pdf
   
 •  na wynajem sal na doradztwo indywidualne - Plik: ZPP_sale_doradztwo_2.pdf

Ponowne rozeznanie:

 • na świadczenie usługi cateringu podczas szkoleń i warsztatów realizowanych w ramach projektu Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą 
  -  Plik: ZPP_catering_rozeznanie_II_2.pdf 
 •  na wynajem sali na szkolenia i warsztaty dla grupy składającej się z maksymalnie 15 uczestników (plus maksymalnie 2 trenerów) 
  - Plik: ZPP_sale_II_2.pdf 
 •  na wynajem sal na doradztwo indywidualne
  - Plik: ZPP_sale_doradztwo_II_2.pdf